Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ліхтарі

Ліхтарі Peli. Налобі ліхтарі. Системи освітлення.

Цей розділ присвячений професійним ліхтарям та системам освітлення компанії Peli, до ребрендінгу Pelican. Професійні тому що, усі ліхтарі виготовляются для роботи в жорстких умова: газ, пил, бруд, вода. Продукція Пелі витримує надсурові умови роботи, котрі не зустрічаються в побуті, а саме: падіння на каміння, бруд, вологу, струсі, удари, висока температура (при пожежі), різка зміна температури. Після таких стресів ліхтарі Peli продовжують працювати.

Вибір професіоналів

Професіонали які працюють по усьому світу, віддають перевагу передовим рішенням у галузі освітлення копманії Peli. Це обумовлене тим, що виробник виготовляє не просто ліхтарі, а рішення, котрі чітко підходять до потрібної сфери застосування. Превагою є: міцний полімерний ABS сплав корпусу, надміцна полікарбонатна лінза з захисним термопластиком, надійна фурнітура та система контактів перемикачів та живлення, та світлодіод з технологією Recoil LED спрямованого променя. У звичайних ліхтарів світловий потік спрямований вперед, а решта відбивається від лінзи і також спрямовується вперед. Лінза ліхтаря Peli сконструйована таким чином, що світловий потік ніби сітить назад, відбивається лінзою на 100 %, підсилюється та спрямовується вперед без розсіювання.

Потужні, надійні та сертифіковані світлодіодні ліхтарі

Компнія Peli Products за більш ніж 40 років отримала репутацію виобника потужних, надійних та сетифікованих освітлювальних приладів. Ліхтарі Peli - протестовані професіоналами у різноманітних сферах: поліція, військові ЗСУ, пожежні та рятувальники (ДСНС), а також фахівцями які працюють у вихухонебезпечних зонах з високим ступенем ризику - зони Z0, Z1. Певні моделі ліхтарів відповідають директиві ATEX

Виробник PELI (Пелі), пропонує широкий вибір освітлення. У розробці ліхтарів і освітлювальних систем команда застосувала свій багаторічний досвід виробництва надміцних надійних водонепроникних кейсів. Кожен світловий прилад відрізняється неперевершеною міцністю, що підтверджується використанням клієнтами по всьому світі. На продукцію надається довічна гарантія.

Персональні ліхтарі великого та малого розміру

Використовуючи новітні технології, самі якісні компоненти і практичний досвід застосування, компанія випускає надміцні водозахищені ліхтарі, які мають високу яскравість і енергоефективність, здатні витримувати великі ударні навантаження.

У лінійці Peli представлені:

  • поліцейські ліхтарики, патрульні (тактичні ліхтарі);
  • пожежні світильники (вибухобезпечні);
  • групові прожектори;
  • промислові ліхтарі;
  • ліхтарі налобні.

Акумуляторні освітлювальні системи

Портативні акумуляторні системи для забезпечення світлом віддалені ділянки - унікальні мобільні прожектори створені для застосування в професійних сферах - промисловість і виробництво, будівництво, в комунальних службах, в спеціальних підрозділах поліції, збройних сил і рятувальників.

Цей вид товару виробляються на основі ударопрочних кейсів, які оснащені колесами і висувною ручкою. Всі голови легко складаються, завдяки чому прожектори зручно транспортувати і переміщати по об'єкту, на якому ведуться роботи.

Вгору
;