Вибухозахищений ліхтар Peli

Вибухозахищений ліхтар PeliTM - ударостійкий освітлювальний прилад, термостійкий, стійкий до теплового і хімічного впливу, при виробництві якого дотримуються вимоги і стандарти. Вибухобезпечні ліхтарики PeliTM створені зі спеціальних антистатичних матеріалів найвищої якості, відповідно до останньої директиви ATEX (2014/34/EU) для використання у вибухонебезпечних зонах з домішками газів і пилу типу 0, 1, 2 і 20/21/22 відповідно. Сфера застосування вибухобезпечного освітлення: газові компанії, нафтопереробні заводи, фармацевтична/хімічна промисловість, АЗС, елеватори, танкери, шахти, нафтовози, склади авіаційного сектору та інше.

Вибухобезпека підтверджується відповідним гравіруванням на корпусі, інформуючи, в яких зонах може використовуватися даний освітлювальний прилад без ризику вибуху. В акредитованих міжнародних лабораторіях продукція перевіряється на ударостійкість і падіння, на вплив навколишнього середовища, на захищеність від проникнення пилу, бруду, води та пари.

Вибухозахищений ліхтар в Україні

До недавнього часу вибухозахищені ліхтарі в Україні були представлені дуже бідно - фахівці за звичкою купували освітлення старого радянського зразка, типу СВГ Луч-2 і СВГ Луч-3. Сьогодні вибір брендів став набагато ширше, але якщо перед постачальником стоїть завдання купити якісні ліхтарі, які прослужать багато років і не вимагатимуть щорічної заміни, то в першу чергу йому слід звернути увагу на вибухозахищений ліхтар PELITM. На виставках ми демонструємо клієнтам якість освітлювального приладу, багаторазово кидаючи його в робочому стані під різними кутами і з різною висоти - доводячи тим самим, що ліхтар ніколи не підведе спеціаліста - не перестане працювати після падіння або попадання води, а в разі його поломки, відповідно до довічної гарантії, ми замінимо його на новий зразок.

В Україні ліхтарі у вибухозахищеному виконанні PELITM використовуються рятувальними службами ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій), спецпідрозділами, мережами АЗС, професіоналами в сфері Нафта і Газ, на вибухонебезпечних виробництвах.

Детальніше про директиву ATEX і Небезпечних зонах можна дізнатися тут.

Український ринок заповнений більш дешевими ліхтарями, але вони не можуть задовольнити вимоги по якості, що пред'являються до професійного продукту. Продукція Peli™ пройде будь-яку перевірку часом, і на підтвердження цього виробник надає довічну гарантію. Наші ліхтарі не тільки не перестануть працювати під час екстремальних навантажень, але і служити вам будуть дуже багато років.

Купити вибухобезпечні ліхтарі Peli